Let’s do it Cyprus, Τεχνολογικό Πανεπιστήμιο Κύπρου, την Κυριακή 7 Απριλίου 2019.

Ο Φοιτητικός Όμιλος Εθελοντισμού του Τεχνολογικού Πανεπιστημίου Κύπρου, σε συνεργασία με το Γραφείο Φοιτητικής Ζωής, συμμετέχουν στην Παγκόσμια Εκστρατεία Καθαρισμού Let’s do it Cyprus, την Κυριακή 7 Απριλίου 2019. Στόχος είναι η απαλλαγή από σκουπίδια στους χώρους του Πανεπιστημίου μας και στο κέντρο πόλης.
Προσκαλείστε την Κυριακή 7 Απριλίου 2019 και ώρα  10.00 π.μ,  στο προαύλιιο του κτηρίου Ανδρέας Θεμιστοκλέους, για ένα Πανεπιστήμιο πιο ΚΑΘΑΡΟ και πιο ΠΡΑΣΙΝΟ. Στον χώρο θα δοθούν γάντια, σακούλες περισυλλογής και ανακύκλωσης και φανέλα για κάθε εθελοντή /εθελόντρια!

Απαραίτητη η δήλωση συμμετοχής (βλεπε και bio): https://ift.tt/2CYATrB *Θα δοθεί δίπλωμα συμμετοχής υπογεγραμμένο από την Επίτροπο Περιβάλλοντος στο τέλος της εκστρατείας
_________________________________
#greenatcut @greenatcut @cut.student.life #cutstudentlife @cyprusuniversitytechnology #cyprus🇨🇾 #cyprus #letsdoitcyprus2019 @letsdoitcy